В Україні може з’явитися телерадіоканал «Судова влада»

Протягом наступних кількох місяців судову систему чекають зміни у комунікаційній сфері. Рада суддів України планує розробити правила висвітлення діяльності судів та суддів у соціальних мережах. Наразі РСУ затвердила орієнтовний план роботи.

Так, уже до кінця року заплановано вивчити питання щодо можливості відкриття телерадіоканалу «Судова влада», а вже у листопаді буде розроблено методологію наповнення веб-сайтів судів.

Окрім цього, РСУ думає і на перспективу: так, до кінця 2017-го заплановано вдосконалити роботу прес-центру судової влади, створити підрозділи для роботи з пресою в усіх апеляційних округах. Також органу суддівського самоврядування надано понад рік для виготовлення пам’ятки щодо розгляду резонансних справ та розробки нових веб-сайтів судів.

Утім, Рада перейматиметься не тільки комунікаційними питаннями. Так, «самоврядники» обіцяють постійно вивчити випадки безпідставного внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальні провадження щодо законників. У РСУ навіть обговорюють питання створення механізмів запобігання таким фактам. Розмірковують у РСУ й над удосконаленням дисциплінарної процедури.
Як бачимо, планів у РСУ багато. В той же час до кінця року вона збиратиметься ще тричі: 6 жовтня, 4 листопада та 2 грудня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *