У Первомайську оператор на АЗС став жертвою аферистів

Зі слів заявника, 48-річного мешканця м. Первомайськ, який працює оператором на АЗС, стало відомо, що до нього на роботу прийшла невідома жінка, яка назвалась дружиною одного із постійних клієнтів їх станції.

Незнайомка розповіла, що вона стала учасником дорожньо-транспортної пригоди і для врегулювання даного питання їй терміново потрібні гроші у розмірі 5500 гривень. Жінка попросила заявника позичити їй вказану суму, посилаючись на те, що її чоловік виїхав за межі міста, але коли він повернеться, то віддасть борг.

У підтвердження своїх слів аферистка зателефонувала зі свого мобільного телефону чоловіку та дала слухавку потерпілому. Під час розмови із телефонним співрозмовником, який, назвавшись його наглядно знайомим постійним клієнтом, той підтвердив, що це його дружина та попросив дати їй необхідну суму, запевнивши, що через пару годин він повернеться у місто та віддасть всю суму. Продовжуючи переконувати потерпілого «позичити» їй необхідні гроші, жінка дала йому два номери мобільних телефонів її чоловіка, щоб він мав таким чином з ним зв’язок.

Довірившись переконанням аферистів, чоловік дав незнайомці необхідну їй суму. Коли ж у визначений час «постійний клієнт» не повернув борг, потерпілий намагався зв’язатись із ним по залишеним номерам телефонів, але вони були поза зоною досяжності.

Прикмети розшукуваної: на вигляд близько 25 років, середнього зросту – близько 165 см, худорлявої статури.
Зрозумівши, що стали жертвами злочинних дій шахраїв, обидва потерпілих звернулись до поліції по допомогу.

Слідчими підрозділами Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Увага! Шановні громадяни, правоохоронці вкотре застерігають: виконуючи фінансові операції під час здійснення замовлень у мережі Інтернет, не поспішайте віддавати свої гроші за товар, який вам ще не надійшов.

Також не довіряйте телефонним незнайомцям, які називаючись вашими близькими родичами, приятелями, знайомими ТЕРМІНОВО просять вашої грошової допомоги посилаючись на те, що вони потрапили у скрутне становище. У разі надходження такого повідомлення по телефону обов’язково перевірте його. Якщо з будь-яких причин ви не маєте можливості зв’язатися із родичем, зателефонуйте на спецлінію «102» та повідомте про виниклу ситуацію.

Напишіть відгук