У Первомайську розшукували зниклу школярку

Близько 16:00 год. 29 травня 2017 року до Первомайського відділу поліції звернувся 45-річний місцевий мешканець із заявою про зникнення його 13-річної доньки, яка ще вранці пішла з дому. Правоохоронцями було розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.115 КК України «Умисне вбивство» та організовано пошук дитини.

На встановлення місцезнаходження дівчинки був задіяний особовий склад Первомайського відділу поліції та громадськість міста. Правоохоронці опитали рідних, друзів та знайомих зниклої, за допомогою місцевих Інтернет-сайтів було проінформовано громаду міста та району про вказану подію, розіслано орієнтування на автомобільний та залізничний міські вокзали, перевірено громадські місця відпочинку, де могла б знаходитись неповнолітня.

Близько 02:00 год. ночі 30 травня до поліції зателефонувала чергова по міському залізничному вокзалу та повідомила про те, що в залі очікування знаходиться дівчинка, схожа за описом та фотографією вказаним у поліцейському орієнтуванні. Приїхавши одразу на місце, правоохоронці з’ясували, що виявлена працівницею вокзалу дитина є розшукувана ними дівчинка.

Як пояснила «біглянка», з дому вона пішла через виниклий конфлікт з батьками, який стався на ґрунті отриманих нею незадовільних оцінок за рік, під час якого батько пообіцяв доньці, що вона усе літо буде навчатись, а не відпочивати. Дівчинка розповіла поліцейським, що вдень вона гуляла містом, а ночувати пішла на залізничний вокзал, знаючи, що там є зал очікування.

Правоохоронці повернули неповнолітню «мандрівницю» батькам. Встановлено, що протиправних дій відносно неї скоєно не було. З «білянкою» та її батьками проведено профілактичну бесіду й роз’яснено, які наслідки можуть настати внаслідок самостійних мандрівок неповнолітньою дівчиною.
Правоохоронці висловлюють подяку небайдужим громадянам міста, які прийняли участь у пошуках зниклої дитини, сподіваючись на їх підтримку та подальшу допомогу в аналогічних ситуаціях.

Напишіть відгук