У первомайську між ОСББ і підприємцем виник земельний конфлікт

Власники магазину будматеріалів мають намір перенести сміттєві баки на дитячий майданчик задля розширення торговельної площі. Про це розповів голова ОСББ “Грушевського 19” Сергій Горшков.

За його словами, власники магазину, розташованого у дворі поміж пятиповерхівок, отримали у міській раді дозвіл на розширення площі і збираються добудувати склади для будматеріалів. Жителі та адміністрація ОСББ заявляють, що не збираються миритися з таким сусідством. А саме зараз делеговані предствники займаються оформленням на себе прибудинкової території.

– Я написал письмо на имя мера города, что бы держать этот вопрос под контролем. Даже если эти склады хозяин “Сити строя” решит таки строить, что бы вопросы по строительству входа-выхода и подвоза и вывоза этих стройматериалов согласовывался с жителями наших трех домов нашего ОСББ. Потому что переносить мусорную площадку, что бы подъезжали фуры со стройматериалами и потом клиенты в очереди своими машинами стояли у нас во дворе, никто из жильцов нашего дома не даст добро на строительство этих складов, – заявив С. Горшков.

Ніякого додатково виділення землі для магазину не відбувалося, заперечує слова Сергія Горшкова представник власника Олексій Шалару. З його слів, міська рада своїм рішенням закріпила ділянку сталого розміру за новим власником. Позицію керівництва ОСББ Олексій Шалару називає несподіваною, оскільки раніше була домовленість про облаштування сміттєвого майданчика адміністрацією магазину, яка всіх влаштовувала:

– Мені наприклад, не дуже приємно, що сміття летить на дитячий майданчик. Мені не дуже приємно, що мої працівники прибирають під магазином моєї довірительки. Я запропонував облагородити даний сміттєвий майданчик, а не перенести. І запропонував: або профнастилом, або цеглою. Нащо отримав позитивну відповідь від нього. Однак через тиждень все змінилося, чому? Я не розумію.
Ми збираємось робити там навіс, що б складати якісь господарські речі. У нас господарська діяльність – торгуємо будівельними матеріалами. Але він почав на мене скаржитися. Писати скарги, що будуть фури їздити. Але, згідно законодавства, там є в мене виїзд на ту сторону і я маю право заїжджати, хоча я цим не користуюсь.

Після виниклого нерозуміння адміністрація магазину тепер відмовляється облаштовувати сміттєвий майданчик. Голова ОСББ, в свою чергу, заявив, що жителі стануть на захист двору і блокуватимуть проїзд вантажівок територією ОСББ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *