Штормове попередження!

За інформацією Миколаївського обласного центру з гідрометеорології у зв’язку з виходом серії південних циклонів 27 лютого – 1 березня 2018 року на території Миколаївської області та у м.Первомайську очікуються складні погодні умови. 27 та 28 лютого очікується посилення північно-східного вітру, сильні снігопади, завірюхи, снігові заноси. На дорогах ожеледиця, снігові накати. Температура повітря вночі -10-15С морозу, вдень -5-10С морозу. 1 березня прогнозується мокрий сніг з дощем, ожеледиця.
Шановні первомайці. У зв’язку з погіршення погодних умов наполегливо рекомендуємо без нагальної потреби не виходити на вулицю, та, особливо, не користуватись приватними транспортними засобами. Адже в разі поломки транспорту на дорозі створюється перешкода для руху транзитного автотранспорту та спеціальної техніки, що може спричинити реальну загрозу функціонуванню систем життєзабезпечення міста.
За гострої необхідності виїзду, водіям рекомендується рухатися максимально обережно, зберігаючи дистанцію та уникаючи різких маневрів.images
Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.
Міськвиконком

Напишіть відгук