Прокуратура наполягатиме на максимальній мірі покарання за злочини проти дитини

Враховуючи важливість і актуальність проблеми щодо насильства дітей у сім’ї органи прокуратури Миколаївщини приділяють особливу увагу захисту дітей, попередження жорстокості, насильства стосовно неповнолітніх та притягнення винних осіб до максимальній мірі покарання.

Так, за належного процесуального керівництва Братського відділу Первомайської місцевої прокуратури слідчими Братського відділу поліції завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 30-річного мешканця Братського району, який обвинувачується у зґвалтуванні дитини.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у серпні 2017 року, у селі Соколівка Братського району в нічний час доби, раніше судимий за скоєння зґвалтування, місцевий мешканець, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння у своєму домоволодінні із застосуванням фізичної сили вчинив статевий акт стосовно семирічної падчерки.

Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч.4 ст.152 (зґвалтування, тобто статеві зносини із застосуванням фізичного насильства, вчиненого повторно, щодо малолітньої).

На даний час обвинувачений перебуває під вартою. За вчинення інкримінованого злочину йому загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі.

Напишіть відгук