Первомайським пенсіонерам об’єднають пенсійне посвідчення з банківською картою

Розробка системи платіжних карт для пенсіонерів-переселенців вже завершена. Про це в інтерв’ю «Апостроф» розповів віце-прем’єр-міністр Павло Розенко. Він не виключає, що в майбутньому така система буде розроблена для всіх пенсіонерів України.

«Такі карти будуть видаватися з 1 червня. З жовтня 2015 року, ми почали поступово переводити всіх переселенців-пенсіонерів в «Ощадбанк». Але для посилення контролю за виплатами Пенсійного фонду ми вирішили об’єднати сервіси ПФ і «Ощадбанку». Фактично це буде пенсійне посвідчення громадянина України », — сказав Розенко.

За його словами, з 1 червня вимушені переселенці, які отримували пенсії через «Ошадбанк», зможуть отримати такі карти-посвідчення. Видачу документів планіруетс провести протягом червня-липня.

«Поки ми відпрацюємо це рішення на переселенців, але в майбутньому я не виключаю, що технологія пошириться на всіх пенсіонерів. Це зручний сервіс, який є як засобом ідентифікації особистості, так і платіжним інструментом », — сказав віце-прем’єр-міністр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *