Первомайські пришкільні табори забезпечують якісне харчування дітей

1560246796_img_big_foods1

Цього року в Первомайську організовано роботу 14 пришкільних відпочинкових таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів. До початку роботи відпочинкових закладів була організована нарада з керівниками таборів. Також, щоб переконатися в тому, що відпочинок дітей буде якісним та безпечним для здоров’я, Первомайським міжрайонним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області до початку роботи пришкільних таборів було проведено обстеження закладів, як в складі комісії, так і в порядку санітарно-епідеміологічного обстеження. В ході обстеження були виявлені недоліки, які були виправленні згідно наданих рекомендацій спільними зусиллями Управління освіти та керівників пришкільних таборів.

Згідно режиму роботи в закладах передбачені: зарядка, культурно-масові заходи, прогулянки на свіжому повітрі та 2-разове харчування (3-разове в таборі «Гарт»), що дасть змогу дітям не тільки весело проводити час, але й з користю для здоров’я.

Для того, щоб діти в пришкільних таборах отримували якісне харчування, були надані пропозиції та вжиті заходи щодо дотримання вимог виконання натуральних норм харчування. Також меню та раціон побудовані таким чином, щоб забезпечити юних здобувачів освіти під час відпочинку гарячим, збалансованим та раціональним харчуванням у відповідності до фізіологічних потреб.

Напишіть відгук