На території Миколаївської області розпочалася акція «Мак»

На території Миколаївської області розпочався комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак».
Перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів, притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які порушують вимоги діючого законодавства у сфері обігу наркотичних речовин – один із головних пріоритетів в діяльності правоохоронців. А щороку, з травня по вересень, працівники поліції встановлюють місця нелегальних посівів маку і конопель та готують матеріали для його знищення.
Дуже важливо, щоб у населення було сформована стійка позиція неприйняття наркоманії і надання відповідної допомоги правоохоронним органам. Саме із цією метою проводяться інформаційно-агітаційні заходи, під час яких правоохоронці пояснюють населенню про настання кримінальної й адміністративної відповідальності за здійснення нелегальних посівів нарковмісних рослин та про негативні наслідки вжиття смертельно небезпечної сировини.

Шановні громадяни!

Головне управління Національної поліції в Миколаївській області звертається із проханням надати допомогу у викоріненні такого пагубного явища у суспільстві, як наркоманія. Якщо ви володієте інформацією щодо фактів вирощування нарковмісних рослин, повідомляйте до чергових частин територіальних відділів та відділень поліції або до Управління протидії наркотиків ГУНП в Миколаївській області за телефоном (0512)53-11-46.

Пам’ятайте, що вимогами діючого законодавства країни передбачено кримінальну та адміністративну відповідальність за незаконний обіг наркотичних речовин.

Напишіть відгук