На Первомайщині зняли карантин по АЧС

09 серпня 2016 року заступник голови райдержадміністрації Володимир Рябченко провів позачергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Первомайській райдержадміністрації.

Заступник голови комісії, виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби в Первомайському районі, Олександр Глухий доповів присутнім про заходи профілактики щодо недопущення та розповсюдження на території Первомайського району збудника африканської чуми свиней в зв’язку з виникненням даного захворювання на території Нооодеського району та про зняття карантину з території ПСП ім. «Партизанька Іскра» в селі Кримка.

По першому питанню були прийнятті протокольні рішення щодо проведення заходів з недопущення занесення збудника захворювання африканської чуми свиней в фермерські господарств та господарств населення Первомайського району.

Що стосується карантину в ПСП ім. «Партизанька Іскра» в селі Кримка, члени комісії одноголосно вирішили з сьогоднішнього дня зняти карантин з свинотоварної ферми ПСП ім. «Партизанька Іскра», оскільки протягом 40 днів не виявлено випадків захворювання, загибелі чи забою хворих свиней, а також виконано всі необхідні заходи щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання на африканську чуму свиней.

Напишіть відгук