На Миколаївщині почав свою роботу центр зайнятості для учасників АТО

У вівторок, 11 квітня, в Миколаєві заступник голови облдержадміністрації Віталій Кіндратів спільно з керівником громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Олександром Терещенком урочисто відкрили «Центр дослідження зайнятості».

Центр дослідження зайнятості – проект ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО», головною метою якого є надання послуг з працевлаштування учасникам антитерористичної операції, людям з інвалідністю, внутрішньопереміщеним особам, матерям-одиначкам і тим, хто повернувся з місць позбавлення волі. Крім того, працівники Центру будуть надавати послуги з психологічної реабілітації, рекомендації щодо програм професійної переорієнтації тощо.

Особливістю роботи центру є принцип «рівний – рівному», тобто всі співробітники центру самі є представниками тих соціальних груп, допомогу яким вони надають.

Як зазначив Віталій Кіндратів, відкриття таких закладів як «Центр дослідження зайнятості» має величезне значення для тих, хто повернувся із зони проведення бойових дій та тих, хто з будь-яких причин має складнощі з адаптацією в суспільстві. Тому подібні заходи завжди матимуть підтримку обласної влади.

Під час церемонії відкриття було оголошено подяку голови Миколаївської облдержадміністрації директору підприємства об’єднання громадян «Миколаївське учбово-виробниче об’єднання інвалідів АТО» Денису Жуковському та працівнику підприємства Сергію Васильєву.

Напишіть відгук