Мешканці Миколаївщини збагатили Інтернет-шахраїв майже на 125 тисяч гривень

Правоохоронцями розпочато кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», вживаються заходи щодо розшуку зловмисників.

Упродовж минулої доби з аналогічними заявами про вчинення відносно них шахрайських дій до Первомайського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області та Южноукраїнського відділення звернулись двоє громадян.

Так, 34-річний мешканець м. Первомайська та 22-х річна мешканка м. Южноукраїнська розповіли правоохоронцям, що на сайтах в мережі Інтернет вони знайшли оголошення про продаж кави та кросівок за прийнятною для них ціною. Зв’язавшись з продавцями по телефону, номери яких були вказані в об’явах, заявники домовились про купівлю-продаж та, довірившись телефонним співрозмовникам, переказали на вказані банківські рахунки гроші у розмірі майже 1600 гривень та 470 гривень відповідно. Почекавши на доставку замовлень достатньо тривалий час, заявники неодноразово намагалась зв’язатись із «продавцями», але їх намагання були марними — номери абонентів були вже поза зоною досяжності. Зрозумівши, що їх ошукали, потерпілі звернулись до поліції по допомогу.

Слідчими підрозділами розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Правоохоронцями встановлюються особи зловмисників, причетних до скоєння вказаних злочинів.

Увага! Шановні громадяни, правоохоронці вкотре застерігають: виконуючи фінансові операції під час здійснення замовлень у мережі Інтернет, не поспішайте віддавати свої гроші за товар, який вам ще не надійшов. Будьте уважними та обережними.
У разі виникнення підозрілих ситуацій негайно телефонуйте до поліції за телефоном «102».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *