Коли запрацює КП «Міжнародний аеропорт« Миколаїв »?

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Михайло Соколов вважає, що ситуація, яка склалася навколо миколаївського аеропорту, гальмує розвиток економіки області, і тому обласна влада готова надати підтримку КП «Міжнародний аеропорт« Миколаїв », виділивши з бюджету регіону 7 млн ​​грн

Миколаївщина не в змозі нормально розвиватися, залучати інвесторів, залучати туристів, поки не запрацює КП «Міжнародний аеропорт« Миколаїв », заявив Михайло Соколов.

Звинувативши представників попередньої влади у всіх гріхах, він зазначив: саме з їхньої вини аеропорт занепав, борги досягли величезних розмірів.

«А відсутність авіаційних повідомлень позбавляє Миколаївську області можливості на рівних конкурувати з сусідами – Одесою і Херсоном. Одеський аеропорт має 36 регулярних рейсів, розліт по Україні, Європі, іншим країнам. Він уже навіть не справляється з обсягом перевезень. Навіть Херсон, де реконструювали свій аеропорт, має регулярні рейси в Стамбул і Київ. І ми, представники обласної влади, депутати від «Батьківщини» зробимо все, щоб до кінця року наш аеропорт відновив польоти, щоб ми могли авіатранспортом приймати гостей, відправляти туристів. У літню пору забезпечити, наприклад, рейси до Туреччини, в зимовий – в Івано-Франківську і Львову. Безперечно, зацікавлені у відкритті авіарейсу до Києва », – запевнив Соколов.
За його словами, сума, яку можна виділити з обласного бюджету, становить сім мільйонів гривень. Також ведуться переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку, з Державним фондом реконструкції, інвесторами про виділення коштів, щоб зробити в Миколаєві сучасний аеропорт, який відповідає всім міжнародним вимогам.

Михайло Соколов також вважає, що невнесення КП «Міжнародний аеропорт« Миколаїв »в Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, – помилка, яку найближчим часом буде виправлено. Адже Миколаївський аеропорт має більш вагомий серйозний статус, ніж, наприклад, аеропорти Кривого Рогу або Сум.

«У країні, яка приймає важку авіацію, за вимогами Боїнга, за вимогами міжнародних авіаційних норм безпеки, повинно бути мінімум два аеропорти розрахованих під важку авіацію. На сьогодні один основний ( «Бориспіль» в Києві), але відсутній резервний, яким раніше був Донецький аеропорт. Служба авіаційних повідомлень Міністерства інфраструктури вважає, що єдиний аеропорт, який може в нинішніх умовах виконати важливу державну функцію, є миколаївський аеропорт. Тому в Миколаєва та його повітряних воріт серйозна перспектива », – підсумував перший заступник голови облради.

Напишіть відгук