Чиновника «Миколаївобленерго» затримали на хабарі

22 тисячі гривень неправомірної вигоди вимагав 30-річний посадовець від громадянина за виконання своїх службових обов’язків. Затримали його оперативники Управління захисту економіки Нацполіції та слідчі обласної поліції та місцевої прокуратури.

Посадовець обленерго вимагав неправомірну вигоду за погодження технічної документації та підключення об’єкту до електромережі.
У рамках кримінального провадження, оперативники УЗЕ в Миколаївській області ДЗЕ Нацполіції задокументували факт корупційної діяльності працівника установи.

Сьогодні, 29 листопада у службовому кабінеті його затримали правоохоронці.
Співробітники Управління захисту економіки, слідчі обласного управління поліції та Миколаївської місцевої прокуратури вилучили 22 тисячі гривень, які він одержав у якості хабара.

Санкція статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, яку інкримінують працівнику обленерго, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Напишіть відгук