«Благодійник» обіркав мешканку Первомайська

Розпочато кримінальне провадження за ознаками ст.190 КК України «Шахрайство», проводяться першочергові слідчі дії, вживаються заходи щодо встановлення особи зловмисника.
Так, 47-річна мешканка м.Первомайськ розповіла правоохоронцям, що вона, не маючи необхідної суми для проведення невідкладної операції, звернулась через мережу Інтернет до небайдужих громадян з проханням надати їй грошову допомогу, вказавши контактні телефони та номер рахунку, на який можна переказати кошти.

Згодом жінці зателефонував невідомий, який представився банківським працівником та повідомив, що до їх установи звернулись громадяни, які виявили бажання переказати на її рахунок грошову допомогу, але для здійснення вказаної операції, зі слів телефонного співрозмовника, потерпілій було необхідно назвати секретні дані, які у смс-повідомленні прийдуть на її мобільний телефон.
Нічого не підозрюючи, заявниця надала телефонному співрозмовнику необхідну інформацію, після чого останній порадив жінці відключити на пару годин свій мобільний телефон, переконливо мотивуючи це тим, що таким чином вона убезпечить себе від можливих дій шахраїв при здійсненні переказу грошей на її рахунок. Довірившись незнайомцю, жінка дотрималась його поради та вимкнула свій мобільний, а коли знову його включила, одразу ж отримала смс-повідомлення про зняття з її картки всіх наявних грошей в розмірі 10815 гривень. Зрозумівши, що її ошукали, потерпіла звернулась до поліції по допомогу.

Слідчим підрозділом Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Правоохоронцями встановлюється особа зловмисника, причетного до скоєння вказаного злочину.

Увага! Шановні громадяни, правоохоронці вкотре застерігають: не довіряйте ТЕЛЕФОННИМ незнайомцям, які під будь-яким приводом просять вас назвати свої персональні дані, коди до банківських карток, їх номери тощо. Ні в якому разі не розголошуйте дану інформацію, пам’ятайте, так діють лише ШАХРАЇ. Будьте уважними та обережними!
У разі виникнення підозрілих ситуацій негайно телефонуйте до поліції за телефоном «102».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *