Чому на Миколаївщині бійці влаштували «піший похід»?(відео)

У Миколаївській області 46 бійців з 53-ї окремої механізованої бригади, незадоволені умовами їх розміщення на полігоні «Широкий лан», а також в цілому ставленням командування до їхнього забезпечення, харчування та проживання, пішки вирушили до військової прокуратури в Миколаєві.

Про це повідомляє сайт «Преступности.НЕТ«.

Один з бійців бригади з позивним «Путя» розповів виданню, що у деяких бійців матраци з вошами, прострочені ліки, при тому, що волонтерську допомогу з території бригади вивозять машинами.

«Як вони говорять, сплять вони практично на снігу, не можуть навіть помитися. Хтось із бійців зізнався, що останнього разу мився 25 грудня, тобто ще в минулому році», — повідомляє видання.

Боєць також повідомив, що вони неодноразово зверталися вже з цього приводу, однак належної реакції не було, у зв’язку з чим вони прийняли рішення відправитися до прокуратури.

Зустріч військовослужбовців з військовим прокурором Миколаївського гарнізону Південного регіону України полковником юстиції Олександром Китом відбулася у приміщенні Миколаївської районної державної адміністрації на Одеському шосе, 18-а.

Бійці передали письмове звернення на ім’я прокурора.

«Далі він пообіцяв провести перевірку і розібратися в ситуації, і якщо будуть встановлені порушення, то винні будуть покарані», — передає видання.

Напишіть відгук