Телеканал «Олта» вітає журналістів з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Щиро вітаємо всіх працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом, яке традиційно відзначається 16 листопада
Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, режисерів, операторів, зв’язківців — усіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян — право свободи слова.

Сьогодні головними показниками вашої роботи є відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об’єктивність у висвітленні подій.

Особливо хочеться відзначити звитягу військових журналістів та операторів, які щодня ризикуючи життям показують нам правду про російську агресію в Україні.

Саме завдяки їм, Україні вдалося вистояти не лише в гарячій війні на передовій, а й в інформаційній війні з Росією.
Правда українських телевізійників та радійників, перевірена інформація журналістів зупинила російську пропаганду та «кісільовщину». Завдяки журналістам мільйони українців півдня та сходу України взнали правду про «рускій мір», який нам нав’язує кривавий режим Путіна, стали справжніми українськими патріотами.

У день вашого професійного свята бажаємо усім міцного здоров’я, добра й злагоди у ваших сім’ях, здійснення задумів та мрій, успіхів та благополуччя.

Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності. І головне – продовжуйте стояти на сторожі інформаційної безпеки України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *