Зірка “Сутінків” одружився

У вересні інсайдери декількох світових видань повідомили, що виконавець ролі вампіра Еммета Каллена в сазі “Сутінки” Келлан Латс одружується на своїй подрузі, яка веде християнський телеканал Juce TV Бріттані Гонсалес. Сьогодні чутки підтвердилися. Келлан і Бріттані опублікували в соцмережах фотографію, на якій зображені з обручками, а на обкладинках їх паспортів написані слова “Містер” і “Місіс”.

“День Подяки я люблю більше всіх свят. Я намагаюся жити так, щоб ніколи не забувати дякувати за кожного, хто зустрічається на моєму шляху, і за все, що відбувається в житті. Цей рік був найкращим, і я безмежно вдячний і радий, що тепер всі життєві пригоди я буду проходити за руку з моїм кращим другом і жінкою мрії !!! Дякую Боже! Я люблю тебе, Бріттані”, – написав Келлан.

“Всі, хто зі мною знайомий, знають, що День подяки – моє найулюбленіше свято !! Я намагаюся проживати кожен день з почуттям великої вдячності за все, що відбувається в моєму житті, але в цей День подяки я особливо вдячна за те, що тепер всі життєві пригоди я буду проходити з цим хлопцем – а якщо точніше ЧОЛОВІКОМ !!! Я так тебе люблю, Келлан! Щасливого Дня подяки вам всім!” – написала Бріттані в Instagram.

Пара перебуває у відносинах близько року. Про їх заручини заговорили у вересні після того, як інсайдери помітили на безіменному пальці Бріттані обручку. Латс і Гонсалес обідали в одному з нью-йоркських ресторанів, де вони нібито обговорювали з одним з відвідувачів закладу, де вони хотіли б зіграти весілля – в Нью-Йорку або Лос-Анджелесі.

Латс і Гонсалес ретельно зберігають своє особисте життя за завісою таємниці, лише іноді публікуючи спільні знімки в Instagram. Так, в одному з подібних постів Келлан назвав Бріттані “коханням свого життя”:

“Я знаю, як виглядає справжня любов! І дізнався це в той момент, коли вперше побачив її – кохання всього мого життя. Та єдина, яку Бог створив для мене. Вона мій найкращий друг і кращий напарник, з яким будь-яка справа в радість. Дякую тобі за твою любов. Спасибі, що ти завжди зі мною. Дякую за твоє прекрасне, незрівнянне серце.”

Напишіть відгук