Українка зняла кліп для американської співачки Pink

Українська фотограф і режисер Саша Самсонова, яка живе в Лос-Анджелесі, стала автором кліпу американської співачки Аліши Бет Мур (Pink). Ролик Wild Hearts Can not Be Broken – чорно-білий. Pink присвятила його дітям усього світу і закликає своїх прихильників зробити пожертвування організації UNICEF (дитячому фонду ООН).”Немає такої мотузки, щоб мене зв’язати, немає такої плівки, щоб закрити цей рот”, – співає Pink.
За дві доби відео набрало більше 1,5 млн. переглядів на Youtube.

Саша Самсонова народилася 31 травня 1991 року в Ужгороді. У 9 років разом з батьками переїхала до Києва. У 17 років зняла перші роботи для українського глянцю Harper’s Bazaar. У 2010 році відзняла проект журналу Pink “Жінки до 10 ранку” за участю українських зірок шоу-бізнесу.
У 2014 році переїхала до Лос-Анджелеса. У вересні 2015 року одержала премію Mercedes-Benz Fashion Prize як найкращий фотограф сезону.
Найвідоміші роботи Саші Самсонової – кліп для DJ Cassidy, лукбук для лінії нижньої білизни Кайлі Дженнер, а також обкладинка журналу Complex разом з художником Такаші Муракамі.

Напишіть відгук