Співак Віктор Павлік має намір записати пісню разом зі своїм сином Олександром та онуком Давидом

«Разом з сином Сашком і онуком Давидом хочемо заспівати пісню «Приречений на любов». Це — рокова композиція. Онуку цей стиль дуже подобається Один куплет співатиму я, наступний — Саша. Приспів будемо виконувати разом з Давидом», — сказав Павлік.

«Давиду всього 7 років. Він дуже непосидючий. На місці і хвилини всидіти не може. Дуже любить співати і слухати рок», — додав він.

Віктор Павлік також він розповів, що вже 9 років є байкером. По Києву їздить на мотоциклі «Харлі Девідсон».

«2007-го був на гастролях у Харкові. Адміністратор одного із місцевих будинків культури Максим зустрів мене на мотоциклі. З першого ж погляду закохався у його «Ямаху». За місяць подзвонив Максиму і сказав: «Ніяк не можу заспокоїтися через твій мотоцикл. Ти його часом не продаєш?». Сказав, що якраз виставив оголошення про продаж. Купив мотоцикл за 5 тисяч доларів — шалені гроші на той час», — розповів Павлік.

«Недавно подарував той мотоцикл сину Олександру. Собі купив новий «Харлі Девідсон». Мотоцикл дуже потужний, але не швидкісний. Їжджу на ньому лише на невеликі відстані, бо багажника нема. А тримати під час їзди величезний рюкзак на спині — не дуже зручно», — додав він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *