Шеннен Догерті знову дала привід для хвилювання своїм фанатам

Зірка серіалу “Беверлі-Хіллз” і “Зачаровані” Шеннон Доерті боролася з раком молочної залози. Актриса поки лікувалася від захворювання, ділилася з підписниками своїми думками, успіхами, зізнавалася, що ніякі складнощі не зіб’ють її з віри у видужання.
2017-08-24_13-19-16_02
Шеннон повідомила про ремісію захворювання. Актриса частіше стала з’являтися на світських заходах, вела активний спосіб життя.

Днями в своєму Instagram актриса зізналася, що один з онкомаркерів знову підвищився. Втім, навіть це не змушує 46-річну Шеннон опустити руки і вона заявила, що не буде здаватися.

“Аналізи і результати. Деякі показники в нормі, а інші … підвищені. Просто означає, що я знову пройду огляд і ще один тест. Але навіть після цієї звістки я залишаюся позитивною і переоцнюю своє життя”, – написала актриса.

“Це, безумовно, дозволяє оцінити перспективу і нагадує вам про те, що ви дізналися завдяки своїй ” подорожі “з раком. І я іноді потребую оновлення. Як я вже говорила, рак змінює ваше життя так, як ніхто ніколи не міг собі уявити , у всіх сферах життя. Ах, так, і вітамін D … мені його потрібно побільше “, – написала також Шеннон, додавши хештег” досі бореться з раком “.

Напишіть відгук