Шеннен Догерті знову дала привід для хвилювання своїм фанатам

Зірка серіалу «Беверлі-Хіллз» і «Зачаровані» Шеннон Доерті боролася з раком молочної залози. Актриса поки лікувалася від захворювання, ділилася з підписниками своїми думками, успіхами, зізнавалася, що ніякі складнощі не зіб’ють її з віри у видужання.
2017-08-24_13-19-16_02
Шеннон повідомила про ремісію захворювання. Актриса частіше стала з’являтися на світських заходах, вела активний спосіб життя.

Днями в своєму Instagram актриса зізналася, що один з онкомаркерів знову підвищився. Втім, навіть це не змушує 46-річну Шеннон опустити руки і вона заявила, що не буде здаватися.

«Аналізи і результати. Деякі показники в нормі, а інші … підвищені. Просто означає, що я знову пройду огляд і ще один тест. Але навіть після цієї звістки я залишаюся позитивною і переоцнюю своє життя», — написала актриса.

«Це, безумовно, дозволяє оцінити перспективу і нагадує вам про те, що ви дізналися завдяки своїй » подорожі «з раком. І я іноді потребую оновлення. Як я вже говорила, рак змінює ваше життя так, як ніхто ніколи не міг собі уявити , у всіх сферах життя. Ах, так, і вітамін D … мені його потрібно побільше «, — написала також Шеннон, додавши хештег» досі бореться з раком «.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *