Селена Гомес на обкладинці американського ELLE

4126_sg3

Популярна американська співачка і актриса Селена Гомес з’явилася у новому випкуску глянцю і дала доволі відверте інтерв’ю.
Так, актриса розповіла про своє життя (цікава тема, зважаючи на розрив стосунків з Джастіном Бібером), стосунки з Вуді Алленом (його звинувачують у домаганнях до прийомної доньки) та інше.

“Я відчуваю, що все в моєму житті нарешті спрощено, я сама радію цій простоті. Це те, що завжди було всередині мене, і те, ким я насправді є. Знаєте, вся справа в самопізнанні, адже до 26 років я була взагалі іншою людиною. Зараз я на своєму місці. Я щаслива”, – говорить Селена.

7308_sg2

“Я поняття не мала про скандал з Вуді, тому що звинувачення посипалися тоді, коли ми вже почали знімати новий фільм. Чесно кажучи, я не знаю, як прокоментувати це. Але думаю, що Всесвіт нічого не робить просто так”
2390_sg4

“Раніше я намагалася демонструвати, що мені все одно, що про мене говорять і думають, але при цьому стежила за кожною статтею або коментарем журналістів. Тепер це в минулому, я просто видалила Інстаграм і всякі додатки для редагування фото з телефону, переставши думати про те, хто і що про мене думає. Я можу випити один або два келихи вина, це моя справа, і мене не хвилює, хто і що скаже. Не збираюся ховатися, це моє життя.”

8229_sg1

Напишіть відгук