Популярна українська співачка Йолка розлучилася зі своїм чоловіком

На початку 90-х тоді ще юна Ліза Іванців, яку зараз всі знають під сценічним псевдонімом Йолка, познайомилася на одному з курортів в Одеській області з жителем Підмосков’я Сергієм Астаховим. Парубок приїжджав туди на відпочинок, а юна співачка виступала зі своїм вокальним колективом, повідомляє Informing.

Знайомство продовжилося через листування, а після закінчення училища Ліза переїхала до Сергія в підмосковний Сергієв Посад. У 2010 році пара узаконила свої стосунки, зігравши скромне весілля в колі найближчих людей, а через рік придбала ділянку недалеко від місця проживання батьків Астахова в Підмосков’ї.

Подружжя затіяло грандіозне будівництво і планували в’їхати в свій великий новий особняк вже в 2014 році. Однак котедж, площею в 500 квадратних метрів, і донині стоїть недобудованим, і, судячи з його зовнішнього вигляду, будівельні роботи в ньому зараз і зовсім не ведуться. Сусіди Йолки розповіли журналістам, що господарі будинку не з’являлися на будмайданчику досить давно. Більше того, вони говорять, що Сергій і Ліза і зовсім розлучилися.

«З осені ні Астахових, ні Йолку тут ми не бачили. Чула, що в них із Сергієм негаразди в сім’ї: нібито втомилася вона все тягнути на собі. Ось і розлучилися… Тим більше, зараз криза, а від чоловіка толку мало», — цитує портал слова сусідки Йолки Наталії.

Крім того, Наталія стверджує, що Йолка не тільки пішла від чоловіка, але й звільнила його. Раніше Сергій Астахов був адміністратором своєї дружини, але сусідка співачки стверджує, що зараз цю посаду обіймає вже зовсім інша людина.

«Тепер у її колективі всім заправляє інша людина», — сказала Наталія, яка, однак, вірить в те, що Йолка помириться з чоловіком. — «Але, як то кажуть, справа молода — ще сто раз помиряться!».

Напишіть відгук