Ось як королівська родина проводить різдвяні свята

a6dab34f-29a4-4573-90c8-4bceef907c01-queen christmas lede image

Справжнє життя британських монархів нічим не відрізняється від нашого, хоча у ЗМІ побут королівської родини описують так, наче вони народилися не в Англії, а на самому Олімпі.

Аби ніхто не сумнівався, що монарші персони – це звичайні люди, журналісти презентували документальний фільм “Sandringham: The Queen at Christmas”, який розкаже – як королева та її рідні святкують Різдво.

Як з’ясувалося, Єлизавета II просто обожнює проводити всі новорічні свята в компанії рідних. У цей період між близькими не існує ніякої субординації. Так, принц Філіп робить алкогольні коктейлі після яких уся родина сідає за настільні ігри. І це не єдина річ, про яку ми не знаємо.

Як проходить Святий Вечір у королівській родині:

Королівський експерт Інгрід Сьюард розказала, що в цей день уся королівська родина дозволяє собі випити щось “дуже міцне”. Королева попиває мартіні, а інші насолоджуються шампанським. А от принц Філіп, який намагається не вживати алкогольні напої, обирає для себе світле пиво.

О 18:00 вся родина сідає вечеряти при свічках у вітальні Сандрінґемського палацу, а на столі лежить меню на французькій мові, яке складається з шести страв.

5defae13568a1009463126

Експерт уточнила, що святкування продовжується до тих пір, поки Єлизавета II не ляже спати, що може статися близько третьої ранку.

Увесь цей час монархи насолоджуються грою на піаніно, багато співають та спілкуються в неформальній обстановці.

До речі, перед Різдвом усі члени королівської сім’ї обмінюються подарунками, які мають бути дуже дешевими та навіть дурнуватими. Це німецька традиція, яку розпочав чоловік королеви Вікторії – принц Альберт.

Як королівська родина готується до Різдва:

Традиційно прикрашанням новорічної ялинки займається принц Філіп ,який завжди кріпить на верхівку дерева золоту зірку. Діточкам також дозволяється прикріпити на ялинку прикраси, які вони принесли з собою.

5dd318e979d75717d83d0714

Найпершими в гості до Єлизавети II та її чоловіка мають завітати наймолодші члени родини, за ними слідують високопоставлені члени сім’ї, а принц Чарльз і його дружина Камілла прибувають останніми.

До речі, королева не забуває в цей день і про своїх підданих. Кожному робітнику палацу вона особисто підписує вітальну листівку (їх може бути більше 100).

Як проходить Різдво у королівській родині:

Після безсонної ночі вся родина рано прокидається, щоб піти до церкви, але перед цим усі розглядають свої подаруночки, а потім йдуть снідати.

Цікаво, що вранці кожен член королівської родини обслуговує себе самостійно. Усі гості, яких запросили на святкування, також отримують подаруночки від королеви – це фрукти та різноманітні приємні дрібнички.

5defb0f99e073137270413

Після ранкової служби родина повертається у палац на вечерю, яка складається з картопляного пюре з вершками та маслом, обсмаженого в пастернаку пармезану, моркви, фаршу та соусу з брюсельської капусти, цибулі та тертого бекону. А розважаються британські монархи за грою в настільні ігри та всілякими шарадами.
До речі, ніхто не утримує членів королівської родини в Сандрінґемі – вони спокійно можуть поїхати до інших своїх родичів, залишивши королеву та її чоловіка наодинці.

5defae4971463392494733

1545744797-8724

Напишіть відгук