Обережно! Ольга Фреймут оголосила полювання на хейтерів

Ведуча Нового каналу вирішила особисто познайомитися з тими, хто пише про неї погані відгуки у соціальних мережах. А оскільки це не просто візити ввічливості, а зйомки рубрики для нового проекту, то відвідує Оля Фреймут «недоброзичливців» із камерою та оператором.

У мережі вже прокотилася хвиля постів від тих, кого Оля вже встигла відвідати. Навіть з’явилися жартівливі рекомендації про те, що тепер, перш ніж написати поганий коментар на сторінці ведучої, варто 10 разів подумати.

– Сказати, що негативні коментарі на мене ніяк не впливають, я не можу. Це буде неправдою. І тоді виникла ідея, і команда мене підтримала, – шукати таких людей. Ви собі не уявляєте, яка це складна редакторська робота! Анонімів знаходити досить складно, але нам вдається. Тож це моє ноу-хау, – розповіла Ольга Фреймут у коментарі для видання «Факты». – Це не агресивний похід з розбірками. Я всім таким «письменникам» хочу сказати, що люблю їх. Приходжу поговорити, запитати, чому вони так думають. Наприклад, одна з них назвала мене «рагуліхою». Я чесно запитала: «Чому?» А вона сама цього не зрозуміла! До того ж, була шокована тим, що мене побачила.

Проект з’явиться в ефірі Нового каналу лише восени, але зйомки однієї з його рубрик – «Haters, I love you» – вже наробили чимало галасу в інтернет-спільноті. І це лише початок. Деталі про новий проект за участю Ольги Фреймут розкриємо дещо згодом.
55(249)

Напишіть відгук