На Сару Джесіку Паркер подала в суд британський ювелір

Зірку серіалу “Секс і місто” Сару Джесіку Паркер звинувачують у недостатній підтримці спільної лінії прикрас “Sarah Jessica Parker D-Flawless Diamond” з британським ювеліром Кет Флоренс, випущеної у 2016 році.
3038092_Kat-Florence
Представниця компанії зазначає, що згідно з умовами контракту, Паркер повинна була носити прикраси з колекції на зйомках, під час інтерв’ю та інших публічних заходів. На початку рекламної кампанії актриса дійсно виконувала умови контракту, однак згодом її підтримка колаборації стала менш активною.

Sarah_Jessica_Parker_hero_m
Також ювілер додала, що Паркер викладала фото в мережі з різною частотою, – здебільшого зранку та в обід, що негативно сприяло охопленню користувачів та погано підходило для лінії вечірніх прикрас. В час кампейну прикрас у Сари відбувались зйомки серіалу “Розлучення”, в якому Паркер виконала головну роль, тому Флоренс заявила, що для актриси їхня співпраця виявилася другорядною у порівнянні з іншою її роботою.

saraaaa
Актриса заробила на спільній лінії прикрас 7,5 мільйона доларів, через що Флоренс вимагала від Сари Джесіки Паркер відшкодувати витрати на виробництво колекції і компенсувати їй моральну шкоду. Представники актриси поки ніяк не коментують ситуацію.
sjp-2

Напишіть відгук