Майлі Сайрус розповіла про весільні плани з Ліамом Хемсвортом

Чутки про те, що Майлі Сайрус і Ліам Хемсворт в найближчому майбутньому одружаться, ходять вже давно. Шанувальники уважно стежать за парою і чекають, коли ж в Instagram з’являться весільні знімки молодят. Як повідомляють зарубіжні ЗМІ, Майлі дійсно замислюється про те, де провести церемонію.
2933_admphotostwo470226__vid214817e
Майлі вже перебрала в голові всі варіанти. Вона дуже творча і завжди сповнена нових ідей. Нещодавно вона вирішила, що хоче провести весілля на ранчо.

LOS ANGELES, CA - MARCH 12:  Actor Liam Hemsworth (L) and singer Miley Cyrus arrive at the premiere of Lionsgate's 'The Hunger Games' at Nokia Theatre L.A. Live on March 12, 2012 in Los Angeles, California.  (Photo by Jason Merritt/Getty Images)
LOS ANGELES, CA – MARCH 12: Actor Liam Hemsworth (L) and singer Miley Cyrus arrive at the premiere of Lionsgate’s ‘The Hunger Games’ at Nokia Theatre L.A. Live on March 12, 2012 in Los Angeles, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

Джерело додало, що раніше закохані не могли одружитися в силу свого віку і сімейних обставин. Батьки Майлі обожнювали Ліама, а ось його родичі були не в захваті від співачки. Причина в її скандальній поведінці. Зараз, коли Майлі подорослішала і змінила спосіб життя, батьки Ліама переглянули свою думку про неї.

Напишіть відгук