Ліндсей Лохан перетворилась в діснеївських принцес у фотосесії для Paper

Скандальна кіноактриса Ліндсей Лохан стала героїнею незвичайної фотосесії, заради якої повторила образи головних диснеївських принцес.

330205

Ліндсі Лохан, відома завдяки ролям в стрічках «Чумова п’ятниця» і «Погані дівчата», приголомшила новою фотосесією. Варто зазначити, що після своєї останньої появи у кіно в 2013 році, репутація зірки постійно балансувала на межі. Тривалий час її ім’я з’являлось лише в новинах про скандали, а спосіб життя Ліндсі навряд чи можна було назвати здоровим. Проте, останньою зйомкою для глянцю акторка довела — у неї все добре і вона готова повернутися.

90594_0

Ліндсі Лохан прикрасила обкладинку видання Paper і знялася у казкових образах головних принцес з мультфільмів Disney. Кожній героїні американська зірка додала трохи «перчика» і зухвалості, обравши сукні з доволі відвертим декольте.

980x (1)_1

Як зізналася Лохан в інтерв’ю виданню Paper, медіа часто фокусуються на її поганих вчинках, не поширюючи інформацію про добрі справи.
“Хотіла б я знати, чому мене постійно обговорюють в пресі. Я можу зробити 99 добрих вчинків і один поганий, і саме на ньому сфокусуються. Я роблю все, щоб стати кращою версією себе, і це ніхто не помічає. Але я теж людина. Я роблю помилки.”

9c06eaf97802a5ddd6452d2f6bb5ac76_fitted_740x740

В інтерв’ю для журналу Ліндсі Лохан також розповіла, що планує гучно заявити про своє повернення новим власним шоу — «Пляжний клуб Ліндсі Лохан».

Напишіть відгук