Колишній чоловік Мадонни попросив захистити його від екс-дружини

Колишній чоловік Мадонни, британський режисер Гай Річі звернувся до організації “Батьки за правосуддя”, яка спеціалізується на захисті прав батьків на опікунство над дітьми, з проханням захистити його від зазіхань знаменитої співачки, повідомляє новинний портал mixnews.lv.

Звернення пов’язане з наміром колишньої дружини оскаржувати рішення суду щодо місця проживання їхнього 15-річного сина Рокко. Представники організації вже пообіцяли сприяти режисерові у вирішенні цього питання. Втім, юристи Річі також упевнені, що він виграє всі наступні суди.

Нагадаємо, що конфлікт Гая Річі й Мадонни почався після того, як їхній спільний 15-річний син, Рокко, втік від матері до батька. Співачка не раз зверталася до колишнього чоловіка й сина з проханням, щоб Рокко повернувся додому, проте жодних суттєвих змін це не принесло. Тоді колишня пара звернулася до суду для вирішення спору. Суд постановив, що підліток залишатиметься зі своїм батьком. Після цього Мадонна почала поводитись неадекватно – показовими були численні інциденти під час концертів співачки.

Під час одного з них Мадонна вийшла на сцену напідпитку і почала нецензурно висловлюватися, а потім розповідати, що шукає “бойфренда на одну ніч”. Іншим разом співачка на сцені публічно оголила груди своєї 17-річної фанатки.

Напишіть відгук