Італійські кінематографісти знімуть римейк німецької комедії «Він знову тут»

Італійські кінематографісти знімуть римейк німецької комедії «Він знову тут», що розповідає про повернення Адольфа Гітлера в сучасну Німеччину, повідомляє Variety. В італійській версії головним героєм стане Беніто Муссоліні.

Виробництвом стрічки займуться компанії Italo Film і Indiana Production. За словами засновника Indiana Production Марко Коена, сценарій знаходиться в стадії розробки: автори повинні адаптувати сюжет до італійської історії.

В оригінальному фільмі «Він знову тут» Гітлер потрапляє в Берлін початку 2010-х і з подивом спостерігає за реаліями сучасного німецького життя. Його приймають за актора, який вдало грає фюрера, і в результаті Гітлер стає зіркою YouTube і телебачення.

Картина режисера Давіда Внендта «Він знову тут» вийшла в 2015 році і зібрала в німецькому прокаті більше 21 мільйона доларів. Головну роль в картині зіграв Олівер Мазуччі. В основі стрічки — однойменний бестселер німецького журналіста і письменника Тимура Вермеша. В одній тільки Німеччині книга розійшлася тиражем 2 мільйони копій. Роман перевели на 41 мова світу.

Беніто Муссоліні (1883-1945) — італійський диктатор, лідер Національної фашистської партії.

Напишіть відгук