Гвен Стефані готується до весілля з Блейком Шелтоном

Гвен Стефані ощасливила шанувальників, які давно чекали, що її роман з Блейком Шелдоном, який триває вже близько трьох років, призведе до весілля. Співачка публічно повідомила про те, що скоро дійсно стане законною дружиною музиканта.
direct-14-18
Гвен, яка до недавнього часу навідріз відмовлялася відповідати на питання про можливе швидке заміжжя, під час телешоу Еллен Дедженеріс раптом розговорилася. «Все пишуть, що ви, нарешті, вирішили одружитися? Це дійсно так? »- поцікавилася телеведуча по ходу бесіди. І Гвен несподівано зізналася: «По правді кажучи, я просто обожнюю весілля. І я дуже люблю Блейка. Його встигли полюбити і мої діти. Його взагалі неможливо не любити. І так, я дійсно хочу стати його дружиною! »

Нагадаємо, Стефанії і Шелтон почали зустрічатися в 2015-му, коли Гвен ще не встигла розлучитися Гевіном Россдейлом, якого вона «застукала» на зраді з нянею їхніх спільних дітей. Після того, як вона стала офіційно вільної, зумівши відвоювати при розлученні з екс-супургом більшу частину свого стану і опіку над трьома синами – Кінгстоном, Зумою і Аполло, вона почала всюди відкрито з’являтися з Шелтоном. Багато разів починали ходити чутки про те, що закохані офіційно побралися. Однак офіційного підтвердження їх заручин поки не з’явилося

Напишіть відгук