Філіп Кіркоров може втратити голос

Зараз король естради Філіп Кіркоров гастролює по країні зі своїм новим шоу «Я» і мало не кожен день по три години поспіль виступає перед глядачами наживо, повідомляє видання «УзнайВсе».

— Десять концертів поспіль, непросто, — каже Філіп Кіркоров, — я просто відчуваю, що сили вже на межі.

І дійсно, організм співака дав збій. За кілька годин до виступу в Ризі артист несподівано відчув сильний біль в горлі, почався кашель, голос став хрипким. Адже для Філіпа голос — це його єдиний робочий інструмент, за допомогою якого він домігся слави і зараз заробляє мільйони.

За кілька хвилин Кіркорову знайшли кращого в місті отоларинголога, буквально витягли його з ліжка і відкрили клініку, в якій закінчився робочий день, щоб він міг оглянути знаменитого пацієнта. Після огляду лікар поставив Філіпу діагноз: хронічний бронхіт і набряки на зв’язках, а після виніс невтішний вердикт, якщо артист і далі буде так працювати «на знос», то він ризикує втратити найдорожче — свій безцінний голос.

Варто додати, послугами фоніатора користується весь російський шоу-бізнес. Цей фахівець не раз рятував голос Миколі Баскову, Григорію Лепсу, Олександру Розенбауму, але тільки з Філіпом Кіркоровим гастролює особистий лікар, який стежить за його зв’язками.

Напишіть відгук