Ед Ширан запросить на своє весілля Бейонсе і Тейлор Свіфт

Нещодавно Ед Ширан і його кохана Черрі Сіборн оголосили про свої заручини. Весілля одного з найуспішніших британських музикантів обіцяє стати по-справжньому видовищною подією, адже Ширан запрошує на захід Бейонсе і Тейлор Свіфт. Разом з Бейонсе Ед вже встиг записати спільний хіт для нового альбому і готовий виконати його на весіллі.
Ширан хоче зробити подарунок своїй нареченій і разом з Бейонсе заспівати пісню Perfect, яка була написана спеціально для Черрі. Музикант довгий час домагався любові своєї давньої подруги, але дівчина вважала Ширана лише другом.
direct-3-16
У 2015 році вони, нарешті, почали зустрічатися, і до нового року в 2017 Ед зробив їй пропозицію, на яку вона відповіла згодою. Повідомляється також, що пара планує запросити Тейлор Свіфт, з якої Ед встиг попрацювати над записом пісні End Game.

LOS ANGELES, CA - FEBRUARY 15:  Ed Sheeran and Taylor Swift attends The 58th GRAMMY Awards at Staples Center on February 15, 2016 in Los Angeles, California.  (Photo by Kevin Mazur/WireImage)
LOS ANGELES, CA – FEBRUARY 15: Ed Sheeran and Taylor Swift attends The 58th GRAMMY Awards at Staples Center on February 15, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Mazur/WireImage)

Напишіть відгук