Джим Керрі зізнався в інтерв’ю, що переміг важку депресію

55-річний Джим Керрі зізнався в інтерв’ю, що переміг важку депресію, яка переслідувала його протягом багатьох років. За словами актора, він навчився справлятися з психологічними проблемами, які мучили його на піку кар’єри:

“Зараз у мене немає депресії, яка була протягом довгих років. Тепер можу спокійно дивитися, як йде дощ. Він все одно закінчиться і не втопить мене”,
– сказав Керрі.

У документальному фільмі “Джим і Енді: Інший світ” (Jim & Andy: The Great Beyond – Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton), світова прем’єра якого відбулася у вересні поточного року, актор зізнався, що “іноді відчуває себе щасливим”, але додав, що може бути і краще.

“Те, що відбувається по-справжньому добре, але погане теж присутнє. Деякі люди протягом декількох останніх років приходили в моє життя, щоб відколоти шматок Святого Грааля для себе, але Грааль не річ, яку можна розколоти”,
– заявив актор.

Нагадаємо, два роки тому дівчина актора, 28-річна Катріона Уайт, покінчила життя самогубством після розставання з ним. Її сім’я звинуватила актора в причетності до трагедії, що трапилася. На звинувачення родичів Уайт Керрі відповів у суді.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *