Дженніфер Еністон і Джастін Теру на межі розлучення

Шанувальники Дженніфер Еністон, спостерігаючи за її хаотичними і недовгими романами після розлучення на початку 2000-х з Бредом Піттом, сподівались, що хоча б з Джастіном Теру актриса буде щаслива і навіть стане мамою, про що ЗМІ обожнює пліткувати. Втім, схоже, що цей любовний чотирикутник: Еністон-Джолі-Пітт-Теру – не так легко викоренити і днями інсайдери підтвердили – пара дійсно на межі розлучення.
Так, першим тривожним “дзвіночком” стала відсутність Теру на “Золотому Глобусі”, де Дженніфер проголошувала промову і оголошувала переможців у номінації. “Джен була виснажена, на нервах і відчувала себе ніяково”, – заявляє інсайдер. – “Саме тоді, коли він був потрібен їй найбільше, Джастін випарувався. Він знав, що і Джолі буде там, і, в загальному, вибрав найгірший час, не підтримавши дружину”. Цікаво, що після “Глобусу” на горизонті Еністон з’явився Бред Пітт і познайомив її зі своїми дітьми від шлюбу з Джолі.
30203717.933797.4761
Тим часом, причиною сварок у родині Еністон-Теру також називають різні робочі графіки, оскільки Теру був зайнятий на зйомках в Будапешті, потім перебрався в Нью-Йорк; що стосується Еністон, вона знімалася в Атланті, після чого повернулася в Лос-Анджелес, до інших проектів.

Втім, певні інсайдери, Дженіфер зробить все, щоб зберегти цей шлюб: “Розставання з Піттом сильно вдарило по ній, і вона не винесе цього ще раз”.

“Вона сподівається, що вони зможуть вирішити всі проблеми. Кожен раз, коли Джастін повертається в Лос-Анджелес, Джен радіє. Але, чесно кажучи, все її близькі турбуються, чи не обманює вона себе”, – сказало джерело.

Напишіть відгук