Дружина практично врятувала Андрія Малахова від суїциду

Вже майже п’ять років як популярний журналіст і телеведучий щасливий у шлюбі з бізнеследі Наталією Шкулевою. Проте до недавнього часу мало хто знав, що дружина медійної особистості практично врятувала Андрія Малахова від суїциду. Темні думки стали приходити в голову знаменитості після того, як він дізнався про смерть своєї колишньої пасії.

Історію своєї трагічної першої любові Андрій Малахов розповів під час нещодавнього інтерв’ю. Це сталося, коли особа «Першого каналу» тільки починав підкорювати Останкіно. У той час журналіст і телеведучий жив з громадянкою Швеції. Вони любили один одного, але так як у Малахова були грандіозні кар’єрні плани, бачилися дуже мало. І поки майбутня зірка прямого ефіру працював, його супутниця життя нудьгувала, налягаючи на спиртні напої.

«Якби я тоді знав, що жіночий алкоголізм – це хвороба, а не розбещеність… Якщо б я поставився до цієї проблеми серйозно… Може бути, щось можна було б змінити», – розповів Андрій Малахов.

Зрештою, його перша любов, бачачи, що в Росії у неї немає перспектив для особистісного зростання, вирішила повернутися на Батьківщину. Вона покликала з собою російської бойфренда, але той якраз робив перші кроки на вітчизняному ТБ, і відмовився змінювати свої плани в спробі врятувати стосунки.

«Вона поїхала до Швеції і там покінчила з собою», – згадував Малахов, який довгий час не міг змиритися з втратою.

Напишіть відгук