Анджеліна Джолі звернулась до школярів по допомогу

Анджеліна Джолі вже багато років також є посланником ООН і хоча офіційно займається тільки питаннями біженців, на ділі активно бере участь і в інших ініціативах організації. Днями Джолі звернулася до учасників і глядачів дитячого спектаклю “Мрії про свободу”, показаного в лондонському залі Альберт-холу, за допомогою записаного відеозвернення. Постановка “Мрії про свободу” заснована на однойменній книзі, героями якої є Нельсон Мандела, Далай-лама і Малала Юсафзай, і була представлена ​​в рамках акції в пам’ять про жертви пожежі, що трапилася в британській столиці 14 червня. Проект реалізували Amnesty International і лондонська театральна організація Chickenshed, зіграли в ньому місцеві школярі. Перед початком вистави присутнім в залі показали відеоролик з Анджеліною Джолі.

“Діти, ви потрібні мені. Ви потрібні всім нам. Ми, дорослі, трохи розгубилися в ці дні, але хочемо, щоб ви знали: у нас все під контролем і все буде добре”, – сказала актриса і посланник Верховного комісара ООН. Далі Джолі пояснила школярам важливість знання особистих прав.

“Конвенція ООН з прав дитини – ваш таємний звід законів. Якщо ви будете користуватися нею, нікому не вдасться вас обдурити. Так, коли ви станете дорослими, у вас будуть інструменти, щоб захистити себе і інших. Ви можете вирости громадянами, які разом закінчать ту роботу, яку не встигне моє покоління, будете боротися за права людини – заради своїх дітей”, – сказала Анджеліна. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Напишіть відгук