Анджеліна Джолі отримує право повної опіки над усіма шістьма дітьми

Голлівудські актори Бред Пітт і Анджеліна Джолі уклали тимчасову угоду з питання опіки над дітьми, повідомляє TMZ. За даними джерел видання, в минулу п’ятницю в Лос-Анджелесі відбулися слухання у справі про опіку над дітьми. Пара домовилася про те, що Анджеліна Джолі отримує право повної опіки над усіма шістьма дітьми до 30 жовтня.

Пітт, в свою чергу, зможе відвідувати дітей в присутності психолога. Крім того, актор повинен буде здавати аналізи на наявність алкоголю і наркотиків.

Крім того, подружжя зобов’язали пройти консультації у психолога, спочатку в індивідуальному порядку, а потім разом з дітьми. Після закінчення терміну договору соціальна служба може встановити нові умови або направити справу в суд.

Нагадаємо, 19 вересня Анджеліна Джолі подала документи на розлучення з Піттом, вказавши в якості причини «непримиренні розбіжності». Пізніше стало відомо, що Джолі не задоволена тим, як Пітт поводиться з дітьми. Зокрема таблоїди писали, що актора звинувачують у жорстокому поводженні з дітьми під впливом алкоголю. 29 вересня актор добровільно здав аналізи на алкоголь і наркотики, які виявилися негативними.

Пітт і Джолі разом з 2005 року. Вони офіційно оформили свої стосунки 23 серпня 2014 року. Пара виховує шістьох дітей — трьох рідних та трьох прийомних.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *