Українська бізнес-леді шукає наречену для свого 12-річного сина

Бізнес-леді вирішила посватати свого середнього сина Миколу прямо в «Інстаграм». Хлопчик завів свій мікроблог, де тепер навряд чи буде встигати приймати пропозиції від прихильниць.

Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Не секрет, що діти знаменитостей стають завидними нареченими і женихами вже в підлітковому віці. Не став винятком і син Яни Рудковської Микола. Днями молодий чоловік почав вести соціальні мережі, які незабаром будуть ломитися від кількості фоловерів. До слова, за тиждень на його «Інстаграм» підписалися більше трьох тисяч чоловік.

«Тим, хто активно цікавився, мій середній син Микола відкрив свій Інстаграм! Так що, наречені, welcome! Професійний футболіст, так на секундочку », – написала Рудковська в мікроблозі.

Те, що молодий чоловік виглядає чудово, як і личить юному нареченому, помітили майже всі шанувальники продюсера. Деякі сказали, що хлопець схожий на свого батька. Одним словом, в тому, що бажаючих познайомитися з Миколою і почати з ним спілкуватися, буде більш ніж достатньо, сумніватися не доводиться.

До слова, в минулому році всі шанувальники Яни Рудковської відзначили, що Микола помітно змінився на краще – юнак витягнувся, став помітно стрункішим і змужнів. До таких висновків фоловери бізнес-леді прийшли після того, як дружина Євгенія Плющенка виклала в мікроблозі сімейне фото, на якому були присутні всі її троє синів. Коля з малих років був досить вгодованою дитиною, але до 12 років перетворився на справжнього красеня. Швидше за все, до таких змін в зовнішності молодої людини привели регулярні спортивні тренування – Микола серйозно захоплений футболом і професійно грає в клубі «Торпедо».

Напишіть відгук