Франківчанка Міка Ньютон стала актрисою

Нещодавно співачка Міка Ньютон, яка рівно 5 років живе і працює в Америці, приїздила в Україну. А коли поїхала знову, вирішила розставити усі крапки над і та розповісти, як у неї справи і що змінилося за цей час.

5-го червня білявка написала великий пост у Facebook, в якому повідомила, що тепер вона актриса, що не співала понад рік і що «народилася заново».

Пролити світло на своє життя Міка вирішила через зацікавлення вітчизняної преси та розчаровані слова на кшталт «бідна дівчинка, щось у неї там не те».

«…Я думаю, ви розумієте, що артист зникає з преси, лише коли сам цього хоче. І мені захотілося! Дуже сильно! Трохи більше, ніж два роки тому. Я втомилася дуже сильно від усього», — зізналася артистка.

«…У кожного своя думка про те, чому я в Америці і як мені все легко. І ось я просто не хотіла відповідати ні на що і, тим більше, щось доводити… Я хотіла зникнути і жити тим життям, яке вибрала», — заявила вона.

«А вибрала я непростий шлях. Він мій. Я, якщо зовсім чесно, з дитинства завжди відчувала себе чужою. Я розуміла, що мене зовсім практично ніхто не розуміє. Що я хочу… Навіщо… І, на жаль, мені довелося переїхати в іншу країну, щоб нарешті відчути себе вільною», — зізналася співачка.

«…У кожного своя думка про те, чому я в Америці і як мені все легко. І ось я просто не хотіла відповідати ні на що і, тим більше, щось доводити… Я хотіла зникнути і жити тим життям, яке вибрала», — заявила вона.

«А вибрала я непростий шлях. Він мій. Я, якщо зовсім чесно, з дитинства завжди відчувала себе чужою. Я розуміла, що мене практично ніхто не розуміє. Що я хочу… Навіщо… І, на жаль, мені довелося переїхати в іншу країну, щоб нарешті відчути себе вільною», — зізналася співачка.

«За 5 років сталося багато. Щоб тут жити, потрібно народитися заново. Знову вчитися говорити, їсти, вчити культуру країни, розуміти людей, у ​​яких зовсім інше сприйняття цього світу. Моя інтуїція сказала: потрібно проходити це все», — зауважила Міка.

«…Я хочу сказати всім жінкам, що не обов’язково виходити заміж або бути з багатим чоловіком, щоб бути щасливою, успішною і мати можливість займатися улюбленою справою, заробляти цим на улюблену їжу, навчання, улюблену марку машини, квартиру, одяг, подорожі. Не обов’язково від когось залежати, щоб можна було жити, як вам хочеться», — наголосила дівчина.

Міка нарешті зізналася, що вже понад рік знімається у рекламі як актриса.

«Я займаюся акторством зараз. Втілюю свою дитячу мрію! Реалізую. Ще дуже багато належить чого зробити, щоб все зовсім було, як я хочу. Але я працюю над цим, кожен день», — заявила вона.

«Чи сумую за домом?! Так! Дуже сильно! За всіма вами сумую. Сумую за концертами. За публікою у 20 тисяч людей, як в Запоріжжі було та інших містах. Дуже. Але бажання зробити щось більше — найсильніше. Чи співаю я? Чесно? 1,5 роки практично не співала. Зовсім», — приголомшила зізнанням білявка.

Міка пояснила, що дуже втомилася. До того ж, за її словами, дехто просто відбив у неї бажання співати.

«Мені потрібно було перезавантажитися… Адже все, що не робиться, робиться на краще;) Писала пісні вдома… Буду ділитися з вами, коли дозрію. І звичайно, акторство забрало дуже багато часу та принесло мені мої великі плоди. І ще раз довело мені, що якщо мріяти, то все здійсниться», — запевнила вона.

Далі Міка Ньютон перелічила, для яких компаній встигла знятися. У її списку є Facebook, Google, FIAT, Bud Light, Benefit cosmetic тощо.

І наостанок дівчина запевнила, що співати планує і далі. Її перший виступ після тривалої перерви відбудеться незабаром у Маямі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *