У Первомайську відбулася Різдвяна Архієрейська ялинка

10 січня в Первомайському міському Будинку культури та відпочинку ім. Є. Зарницької відбулася Різдвяна Архієрейська ялинка.

На концерті були присутні: Преосвященніший єпископ Вознесенський і Первомайський Алексій, міський Голова Дромашко Л.Г., духовенство єпархії, адміністративний апарат Первомайської міської ради, жителі та гості міста.
Розпочався концерт співом тропаря Різдва Христового у виконанні хору священнослужителів Вознесенської єпархії.
Далі всім присутнім була запропонована Різдвяна казка, за мотивами оповідання Марка Черемшини «Сльоза».
У ході казки учасники концерту радували глядачів колядками, піснями і танцями.

Потім до всіх присутніх звернувся Правлячий архієрей Вознесенської єпархії:
«Дорогі отці, брати і сестри, я всіх вас вітаю з Різдвом Христовим! Висловлюю величезну вдячність усім організаторам, учасникам, всім людям, які прийшли на цей концерт, Людмилі Григорівні. Хотілося б сказати, що Господь 2000 років тому народився і зійшов на Землю не просто для всього людства, а для кожного з нас. Ми бачимо, які прекрасні традиції має християнство. Ми зобов’язані зберегти той світ, який дарував нам Господь, ми повинні жити з Богом, ми повинні зберегти те, що ми маємо для наших дітей. Ми повинні навчити наших дітей вірі, познайомити їх з Христом. Це дуже важливо і актуально. Господь потребує кожній душі, в кожному серці тих людей, у яких є прагнення до добра. Бачачи все це, на нас лягає тягар відповідальності, щоб ми були гідні тих небесних дарів, які приніс нам Господь. Він приніс нам віру, надію і любов. Апостол Павло говорить, що якщо в серці людини є любов – там є Бог. Христос рождається! Славімо Його! »

При виході із залу всіх маленьких глядачів чекали солодкі подарунки.

Напишіть відгук