У Первомайську двоє турків не поділили горіх

Громадянин Туреччини звернувся до поліції Первомайського району Миколаївської області із повідомленням про скоєння крадіжки.
Встановлено, що заявник разом зі своїм співвітчизником, організувавши спільний бізнес на території України, не знайшли порозуміння у питаннях реалізації продукції. Розпочато кримінальне провадження, проводяться першочергові слідчі дії.

Повідомлення про те, що зі складського приміщення в селі Первомайського району невідомі скоюють крадіжку волоського горіху, надійшло до поліції о 04:00 год. ранку. На місце події виїхала слідчо-оперативна група та правоохоронці з’ясували, що заявник, 31-річний громадянин Туреччини, звернувся за допомогою у зв’язку з тим, що його партнер по бізнесу, співвітчизник, намагався без попередження вивезти спільно зібрану продукцію зі складу.

Слідчими розпочато кримінальне провадження за ознаками ст.356 КК України «Самоправство», санкція якої передбачає покарання у вигляді накладання штрафу у розмірі до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до трьох місяців.

Триває досудове слідство, встановлюються обставини події.

Напишіть відгук