Центр стерилізації просить первомайчан про допомогу

Теплі дні підштовхують багатьох городян переселятися на дачі. На жаль, часто “в комплект” дачних меблів входить кошеня або щеня, яких беруть “погратися дітям на літо”, а потім, восени, тварин просто кидають …

Кидають, не замислюючись про те, що така істота, швидше за все, загине. А ось якщо ви вирішили взяти на себе відповідальність за життя хвостатого не так на три місяці, а на все життя, то, можливо, вам варто відвідати міський Центр стерилізації.

Чекають своїх господарів два крихітних дзвіночка – кобель і сука. Собачки дуже маленькі і цілком підійдуть добрим господарям в якості домашнього улюбленця. Чекає господарів і костиста широкогруда чорна дама. Собака стане відмінною охоронницею, вона вже стерилізована і готова до переїзду в новий будинок. А ще є два пухнастих цуценя. Малюки з’явилися на світ вже в Центрі стерилізації, з першого дня життя спілкуються з людьми, цікаві, грайливі і спритні. Є стерилізована ласкава дівчинка Марсель. Собака ідеально підійде в якості компаньйона – вона абсолютно неконфліктна, ласкава і ненав’язлива. Приїжджайте і знайомтеся, вибирайте друга до душі!

І знову волонтери просять про допомогу. До Центру потрапила собачка, яку збив автомобіль. За “доброю традицією”, водій виїхав, кинувши пса помирати на дорозі. Переламаний пес дивом дочекався допомоги. Зараз він знаходиться на перетримці, але волонтерам не вистачає коштів, щоб надавати йому необхідну допомогу.

Номер карти в “ПриватБанку”: 4149 4978 3183 4611, на ім’я Бойчук Олени, тел .: (098) 779-44-24.

5, 10, 15 гривень допоможуть купити необхідні ліки. Не залишайтеся байдужими!

Напишіть відгук