Стан автодоріг Миколаївщини на 21 січня досі залишається складною

За інформацією прес-служби Миколаївської обласної державної адміністрації стан автодоріг на 21.01.2016 досі залишається складною.

Дотепер складною залишається ситуація на автодорозі Н-14 «Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв», де замети досягають 7 метрів. У цьому напрямку працює важка техніка та техніка Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

Автодорога М-14 «Одеса – Мелітополь – Новоазовськ» – на ділянці від межі Херсонської області до с. Коблево Березанського району Миколаївської області відкрита для всіх видів транспорту. Складним залишається проїзд по території Одеської області.

Відкрито рух на автодорозі Н-11 «Дніпропетровськ – Миколаїв» в обох напрямках до смт. Казанка, де для вантажних автомобілів організовано стоянку у зв’язку з ускладненням проїзду по території Дніпропетровської області.

Автодорога Р-06 «Ульянівка – Миколаїв» розчищена і відкрита для всіх видів транспорту. У реверсному режимі організовано рух на ділянках поблизу с. Троїцьке Новоодеського району та с. Дорошівка Вознесенського району.

Звертаємося до водіїв усіх транспортних засобів з проханням з розумінням поставитися до обставин, які склалися на автошляхах області. Під час руху дотримуйтесь Правил дорожнього руху, подбайте про свою безпеку та безпеку ваших пасажирів, уважно стежте за повідомленнями про стан проїзду автодорогами України та вимогами правоохоронців, які несуть службу на виїздах з міст та районних центрів області.

Напишіть відгук