Первомайчани обкрадають ПАТ «Миколаївобленерго»

У Первомайському районі вкрадено мастило з трансформатору ПАТ «Миколаївобленерго». Розпочато кримінальне провадження, проводяться першочергові слідчі дії.
Те, що з трансформатору ТП-576, який розташований по вулиці Луговій в с. Єрмолаївка Первомайського району, зникло 190 кг мастила, було виявлено робітниками «Миколаївобленерго» 01 квітня 2016 року під час проведення профілактичних робіт. Сума збитку склала 13 тисяч гривень.
Слідчим відділенням Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.185 КК України «Крадіжка», санкція якої передбачає покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років. Правоохоронцями встановлюють осіб, причетних до скоєння даного злочину.
Поліцейські звертаються до громадян, які стали свідками крадіжки, або володіють інформацією, корисною для слідства, повідомляти до Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Миколаївській області за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського 29, або за телефонами (05161) 7-52-02,«102».

Напишіть відгук