На Первомайщині рибалка провалився під кригу

3 лютого о 17:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у с. Мигія Первомайського району чоловік вийшов на лід та на відстані близько 20 метрів від берега провалився у воду. Про дану подію рятувальників сповістили сусіди.

На місце виїхав черговий караул 23 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. По прибуттю було встановлено, що вулиця, де мешкає постраждалий, проходить понад річкою. Сусідка вийшла на подвір’я та почула гучні крики про допомогу, які доносилися зі сторони річки. Вона покликала чоловіків, які побігли на порятунок. Однак через те, що вже тривалий час на вулиці відлига, лід на річці, який ззовні здається досить міцним, насправді виявився ненадійним і селяни також провалилися у воду. Завдяки тому, що вони не встигли далеко відійти від берега, їм вдалося самостійно вибратися. Повернувшись на берег, чоловіки взяли човен, дістались до потопаючого, транспортували його на берег та передали медикам швидкої допомоги та рятувальникам, які прибули на місце.

Чоловіка 1976 р.н. доставлено до терапевтичного відділення Первомайської центральної районної лікарні, його стан лікарі оцінили, як задовільний.

Напишіть відгук