На Первомайщині активізувались автозлодії

30-річний мешканець Первомайського району Миколаївської області потерпів від дій крадіїв. Розпочато кримінальне провадження, вживаються заходи щодо встановлення та затримання зловмисників.

До Первомайського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернувся 30-річний місцевий мешканець, який повідомив, що 12 лютого 2016 року в період часу з 21:00 год. по 22:00 год. з його автомобіля «ВАЗ-21043» синього кольору, д/з 495-31КТ, який він залишив у с. Чаусово-1 біля будинку №3 по вул. Антонова, викрадено автомагнітолу та особисті документи.

Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.185 КК України «Крадіжка», санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадських робіт на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років. Вживаються заходи щодо встановлення та затримання винних осіб.

Правоохоронці звертаються до громадян, які стали випадковими свідками зазначеної події, або володіють будь-якою інформацією, що стане корисною для слідства, повідомити до Первомайського відділу поліції за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 29, або за телефонами: (05161) 4-22-02 або 102.

Напишіть відгук