Звіт дільничного офіцера поліції перед населенням Мигіївської ОТГ

Звіт дільничного офіцера поліції перед населенням Мигіївської ОТГ. 

Леший 3
Продовжуючи звітувати перед населенням, дільничний офіцер поліції Первомайського відділу поліції капітан поліції Олександр Лишаєватий в приміщенні сільського будинку культури зустрівся із мешканцями Мигіївської об’єднаної територіальної громади.
Під час зустрічі дільничний звітував перед населенням про стан правопорядку на території обслуговування та вжиті ним заходи щодо його підтримання. Додатково ним були роз’яснені вимоги Уряду України визначені постановою КМУ від 22.07.2020 № 641, щодо визначених карантинних обмежень та дотримання протиепідемічних заходів. Також поліцейським були надані поради присутнім, як не стати жертвою злочину, особливо такому розповсюдженому як шахрайство.
Спілкуючись із мешканцями громади, були обговорені питання, які для них є найбільш актуальними, а саме благоустрій вулиць села та створення на території ОТГ поліцейської станції та забезпечення поліцейського офіцера громади всім необхідним для його діяльності.
Наостанок зустрічі дільничний подякував громадянам за підтримку та допомогу у боротьбі з правопорушеннями, сподіваючись і в подальшому на їх плідну співпрацю у підтриманні законності та публічної безпеки на ввіреній йому територіальній дільниці.

Первомайський відділ поліції ГУНП
Миколаївської області

Напишіть відгук