Військовослужбовець, який потрапив у ДТП, потребує допомоги первомайців

22 березня поблизу Первомайська сталася страшна аварія, яка принесла лихо в 4 родини первомайців. Двоє юнаків загинули. Ще двоє учасників ДТП отримали важкі тілесні ушкодження та нині перебувають в лікарні. Водій одного із авто – Олександр Задонський в реанімації.

Рідні Олександра Володимировича звертаються до усіх небайдужих по допомогу. У чоловіка численні травми внутрішніх органів та кінцівок. Наразі Олександр у стані коми та потребує інтенсивної терапії.
Сержант військової частини А 2183, атовець, Олександр Задонський бореться за життя щохвилини. На медикаменти для Олександра його родина щодня потребує більше 5 тисяч гривень.
Рідні Олександра Задонського готуються до тривалого і дороговартісного лікування та реабілітації чоловіка і звертаються до усіх небайдужих з проханням про допомогу.
Номер картки для переказу коштів на лікування Олександра Задонського: 5168 7427 2166 7800 (карта ПриватБанк на ім’я дружини Фесенко Олени Олександрівни)

24 березня обірвалося життя Олександра Задонського. Олександр Володимирович потрапив у страшну ДТП 22 березня 2021 року під Первомайськом. Щирі співчуття рідним та близьким…

Напишіть відгук