В Первомайську заборонили роботу ринків незалежно від форми власності та підпорядкування

До уваги мешканців міста!

З метою запобігання поширенню на території міста Первомайська гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період встановленого карантину, виконавчий комітет Первомайської міської ради прийняв рішення від 14.04.2020 року №164 «Про здійснення заходів по запобіганню поширення на території міста Первомайська гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на період встановленого карантину».

Даним документом, зокрема на період карантину забороняється робота ринків міста незалежно від форми власності та підпорядкування, у тому числі стихійних у невстановлених місцях. Рішенням також змінено розмір торгівельної площі на одного відвідувача. Так суб’єктам господарювання, які мають право здійснювати торгівельну діяльність на період карантину, за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, рекомендовано організувати перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

З повним текстом рішення можна ознайомитись на офіційному сайті міста за наступним посиланням http://akts.pervomaisk.mk.ua/showdoc/11987/ .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *